top of page

Cursus 2e scheidsrechter t/m 3e divisie

Wil je voor je als 2de scheidsrechter fluiten? Of vind je het leuk om jouw scheidsrecherskills te ontwikkelen en ook gelijk een licentie te halen? En dit allemaal vanuit huis en het kost je maar 3 uurtjes.


Op 17, 23 of 29 kun je in online de module volgens tot 2e scheidrechter tm 3e divisie! Deze module duurt 3 uur en daarna mag je gelijk als 2de scheidsrechter fluiten in de promotieklasse of 3e divisie.


Onderwerpen die aan bod komen zijn:

Wat doet een 2e scheidsrechter anders dan de 1e? Wat is diens toevoegde waarde in het veld? Welke taken en tekens heeft hij/zij? Hoe gaat hij/zij om met een 1e scheidsrechter die het liever alleen doet?


De Volleybalacademie organiseert op diverse data tussen 19.00 en 22.00 uur de digitale module 2de scheidsrechter bij verenigingen.

We kunnen max 12 deelnemers per keer plaatsen en er zijn nog plaatsen over. Kijk bij 'inschrijven' op welke data je deel kunt nemen.


Elke deelnemer dient deel te nemen met een eigen laptop/computer met webcam.

De enige vereiste is dat je VS2 of certificaat vaardigheidstraining voor 1ste/2de klasse scheidsrechter hebt.


Inschrijven kun je door op jouw gekozen datum in te schrijven via de activiteitenkalender van de Nevobo.
Comments


bottom of page