top of page

Van Gras Toernooi

Op 24 juni 2017 wordt het Van Gras toernooi in Utrecht georganiseerd, de leukste combinatie van volleybal en feesten! Iedereen van elk niveau is welkom op het leukste grasvolleybaltoernooi van Nederland. Het maakt dus niet uit of je eerste divisie speelt of nog nooit een volleybal hebt aangeraakt! Er zal worden gespeeld met gemengde teams, wat betekent dat er per team minimaal twee vrouwen in het veld moeten staan. Als het volleyballen niet zo’n succes blijkt te zijn, dan kan je altijd nog gaan bossaballen of je danstalenten laten zien tijdens het feest. ‘s Avonds zullen we afsluiten met een heerlijke BBQ en zullen we dus gaan dansen tot in de late uurtjes in het Olympos café. Dus sprokkel een team bij elkaar, verzin een originele naam, verkleed je naar het thema, laat je verrassen en verbazen en schrijf je in voor het Van Gras toernooi 2017!! Houd www.vangras.nl en de Facebookpagina in de gaten wat betreft de opening van de inschrijvingen.

bottom of page