top of page

Boni in the Park!


Vanaf de eerste maandag van juli tot en met de laatste maandag van augustus zijn alle spelers van VVBoni welkom bij ‘Boni in the Park’.

We hebben drie buitennetten en spelen in het Majoor Bosshardt plantsoen. Vanaf 19.30 uur zetten we gezamenlijk de netten op. Vervolgens verdelen we de aanwezigen op basis van niveau over de speelvelden en spelen we door tot het donker is. Voor de liefhebbers is er na afloop de mogelijkheid voor een drankje dichtbij.

Heb je interesse, meld je dan bij aan bij de recreantencommissie (recreantencommissieboni@gmail.com) en geef je telefoonnummer door.

Via een whatsapp groep houden we je op de hoogte wanneer er niet kan worden gespeeld wegens slecht weer of nat gras.

Komt de maandag je slecht uit en wil je toch een keer buiten spelen, dan kan er een net worden geleend. Laat dit op tijd weten in een mail naar de recreantencommissie. Wij nemen dan contact met je op. Je bent dan uiteraard zelf verantwoordelijk voor het beheer.

bottom of page