top of page

Beachvolleybal King of the Court @ Jaarbeursplein

Het EK beach ligt helaas al even achter ons, maar het toetje van de zomer komt eraan!

Op vrijdag 7 september van 13.00 - 00.00 uur organiseert SportworX het nieuwe beachvolleybal concept King of the Court op het Jaarbeursplein in Utrecht, waar de beste 15 mannelijke beachvolleybalteams van de wereld aan meedoen! Echt alle topspelers van de wereld zijn er: Amerikanen, Brazilianen, het beste team van het moment: Mol/Sorum uit Noorwegen en natuurlijk alle Nederlandse toppers: Brouwer/Meeuwsen, Varenhorst/Bouter en Boehle/Van de Velde.

King of the Court is meer dan volleybal, daarom zal het aan toffe DJ’s niet ontbreken.

Toegang is gratis, maar als je goede zitplekken wilt dan moet jij je wel registreren. Wanneer die uitverkocht zijn, dan kunnen er nog 1000 mensen op de trap zitten bij Utrecht Centraal Station. De kaarten gaan al hard, dus zorg dat je niet te laat bent.

Nog een keer deze zomer veranderd Utrecht in een beachvolleybal veld! Zie voor alle info en registratie van tickets: www.kingofthecourt.com

bottom of page